• info@kutahyakurumsal.com
  • 05454107865

TEPECİK DONDURMASI

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,238 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İbrahim Ethem ULUÇAY
  • ADRES: Yeni Mahalle Haşim Benli Bulvarı(Kanal Boyu) No:30/A KÜTAHYA/TAVŞANLI
  • TELEFON: 0 (553) 686 8466
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 23:00
SERVİS YERLERİ KÜTAHYA

FİRMA HAKKINDA

TEPECİK DONDURMASI


Protein ve karbonhidrat yönünden zengin olan dondurma; A, B, C, D ve E vitaminleri, kalsiyum, potasyum, fosfor, magnezyum, demir ve çinko gibi mineralleri de içerir. Özellikle süt içmeyen, yoğurt ve peynir tüketmeyen çocuklar için mükemmel bir besin kaynağıdır. Dondurmanın ham maddesinin süt olduğu düşünülürse, bazı durumlarda çocuğun protein ve kalsiyum ihtiyacı dondurmayla da tamamlanabilir. Ancak dondurma bir süt ürünü olmasına karşın, çocuk beslenmesinde ve kalsiyum gereksiniminin karşılanmasında ilk sıralarda yer alan bir besin değildir. Dondurma yerine süt ve yoğurdun tüketilmesi daha doğrudur. Yaz aylarında sütü çok tüketmeyen çocuklarda katkı amaçlı verilebilir. Bunların yanı sıra iştahı olmayan, zayıf ve fiziksel aktivite yapan çocuklar için keyif verici ve sağlıklı bir gıdadır.

 

 

Biz Kimiz?

  • Tepecik Dondurması Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinin Tepecik kasabasında 2017 yılında, yıllarca dondurma sektöründe çalışmış yüksek kimyager İbrahim Ethem ULUÇAY tarafından kurulmuştur. Kurulduğu kasabanın ismini alan Tepecik Dondurması, katkı maddesi kullanmadan tamamen doğal dondurma üreten bir firmadır.

 

  • Tepecik Dondurmasını farklı kılan antika sanat eseri değerinde olmasıdır. Yani yeni nesil katkı maddeleri olan emülgatör,  boya, aroma, renklendirici, krema süt tozu, glukoz şurubu, fruktoz şurubu kullanılmadan sadece manda sütü, yerli sahlep ve pancar şekeri kullanılarak üretilmesidir. Mevsiminde toplanan meyveler ve kuruyemişlerden imal edilmesi, doğallığı ile yiyenleri adeta eski zamanlara götürmektedir.

 

  • KALİTE ve DOĞALLIĞI prensip edinen firma, sade ile manda kaymağının eşsiz lezzetini yakalarken, limon böğürtlen, vişne, incir, çilek, karadut ve kavun gibi meyvelerden oluşan çeşitlerle yazın sıcak günlerinde ferahlamak mümkün. Bitter, Tahin, hurma,  kestane, ceviz, balbadem gibi çeşitler ise yiyenlerin vazgeçemediği favori lezzetlerdendir. Tavşanli’nın meşhur leblebisi ile yapılan leblebili dondurma ise merak uyandıranlar arasındadır.

 

  • 24 farklı çeşidi ile Kütahya’nın Tavşanlı ve Emet ilçelerinde şubeleri bulunmaktadir. Şuan Tepecik Dondurması Alanya ve Eskişehir’e dondurma sevkiyatı yapmaktadır. Artık online olarak internet üzerinden dondurma siparişlerinide kargo ile gönderme hizmetine başlamıştır.

 

TEPECİK DONDURMASI
İbrahim Ethem ULUÇAY

 

İletişim Bilgileri


İbrahim Ethem ULUÇAY- Yetkili

Gsm : 0 553 686 84 66

Adres : Yeni Mahalle Haşim Benli Bulvarı(Kanal Boyu) No:30/A KÜTAHYA/TAVŞANLI

İmalat Adresi : Tepecik Kasabası

tepecik dondurması, doğal dondurma kütahya, manda sütü dondurması, tepecik dondurması bayilik, dondurma bayilik, organik dondurma,tepecik dondurması, doğal dondurma, organik dondurma, dondurma bayilik

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.