• info@kutahyakurumsal.com
  • 05454107865

KVKK

Yasal Uyarı

Kütahya Kurumsal bir  Firma Rehberi  sitesidir. “www.kutahyakurumsal.com” sitemizde yayınlanan firmalar ve firma bilgileri faaliyet gösteren işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi ya da işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden hareketle oluşturulmaktadır.  Kütahya Kurumsal internet sitesi, sahibi; site içerisinde yayınlanan işletmelerle hiçbir alakası bulunmamaktadır.  “www.kutahyakurumsal.com” site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara asla bir garanti veya güvence vermemektedir.

“www.kutahyakurumsal.com” sitemiz içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir hususta herhangi bir Resmî ya da gayri Resmî konuyla alakalı kullanılmak üzere Resmî bir kuruluşun veya kurumun vereceği bilgi, belge yerine geçmez ve Resmî hiçbir geçerliliği de yoktur.  “www.kutahyakurumsal.com”, yayınlanan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık veya değerlendirmek sadece kullanıcının sorumluluğundadır.  “www.kutahyakurumsal.com” üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme, tahsilât, satış işlemi veya para transferi vs. işlemler mümkün değildir.  Yayınlan firmaların ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri “www.kutahyakurumsal.com” hiçbir surette alakadar etmemektedir.

“www.kutahyakurumsal.com” kayıtlı işletmenizin bilgilerinin düzenlenmesi veya kaldırılması arzusu konusunda hakkınız bulunmaktadır. 3 gün içinde firma bilgilerinizi kaldırma durumundayız. Eğer isteğinizin yerine getirilmediğini düşünürseniz iletişim kısmından bizimle irtibata geçmeniz mümkündür.  “www.kutahyakurumsal.com” hiçbir şekilde hiçbir ücret talep etmez.  Kütahya Kurumsal olarak aradıklarını söyleyerek ücret talep ederlerse kesinlikle aldanmayınız!  Kütahya Kurumsal sitemiz bu tür durumlar için sorumluluk kabul etmemektedir.