• info@kutahyakurumsal.com
  • 05454107865
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
6,010 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Güher İnci Hanım & Selvi Hanım
  • ADRES: Atatürk Blv. Ali Kalfa İşhanı A Blok Kat:2 Daire : 4 KÜTAHYA/MERKEZ
  • TELEFON: 0 (506) 069 9609
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 10:00 - 20:00

FİRMA HAKKINDA

Laden Güzellik Salonu – KÜTAHYA

“Siz müşterilerimizin her türlü düşünce, istek, eleştiri ve önerilerine açık bir anlayışla hizmetinizdeyiz”

 

İLETİŞİM & BİLGİ

0506 069 96 09

Selvi Hanım : 0543 805 92 99

 

Güzellik salonumuzda eğitimli personeli güler yüzüyle karşılanırsınız. Duyarlı ve kaliteli hizmet alayışımızla sizlerin düşünceleri ve memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. Sizlere özel hijyenik ortamımız, güvenli sterilizasyon cihazlarımız ve birinci sınıf bakım ürünlerimizle,fırsat ve hediyelerimizde bile uygulamalarımızın kalitesinden ödün vermeden sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Güzelliğin en iyi iksiri bu yolda adım atmaktır. Unutmayın, güzele bakmanın sevap sayılması için önce güzel olmak gerekir.

 

HİZMETLERİMİZ

Bölgesel Zayıflama

Kavitasyon zayıflama olarak bilinen yöntem ultrasonik bölgesel zayıflama sistemleridir. UItrasonik zayıflama olarak bilinen sistemlerin yeni ve farklı bir versiyonudur.

Selülit Bakımı

En iyi sonuç getiren çözümlerden biri olan selülit için mezoterapi uygulaması çok ince ucu bulunan iğneler ile ilacın problemli bölgelere enjekte edilmesi suretiyle gerçekleşmektedir.

 

Kirpik Liftingi

Bu uygulama yapılırken kullanılan malzemelerin hepsi doğaldır. İnsan sağlığı açısından oldukça önemli gözler için kimyasal içerikli hiçbir madde kullanılmadan uygulama yapılıyor.

Yumi Lashes Bitkisel Kirpik Bakımı

Herkes çarpıcı bakışlar ve uzun kirpiklere sahip olmak ister. Yumi Lashes, kesinlikle zararsızdır ve geliştirilen en son kozmetik teknolojilerinin başarılı bir uyumudur.

Kirpik Perması

Kirpikler vücudun en zor şekle giren tüyleri arasındadır. Kirpik perması kirpiklerin bir süre içinde kalıcı olarak kıvrık olmasını sağlayan kozmetik işlemdir.

 

İpek Kirpik

İpek kirpikler gerçek kirpik yapısına en fazla benzeyen ipekten yapıldığından gerçeğinden ayırt edilmesi oldukça zordur. Uygulama sonrası kirpikleriniz oldukça doğal, gür, uzun ve kalın görünümlü olur.

 

Eyeliner

Eğer eyeliner’dan önce nemlendirci sürdüyseniz göz kapaklarınızı mutlaka temiz bir mendille silmelisiniz. Aksi halde eyeliner’ınız çabuk akar. Belki bir miktar pudra sürebilirsiniz.

 

3D Microblading

3D Microblading uygulamasında ortaya çıkan sonuç ile gerçek kaşınızla ayırt edilemez. Uygulanan bu teknik ile doğal kıl görüntüsü verilir.

 

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj özellikle makyaj yapmak için zamanı olmayan, fakat güzel görünmek isteyen kadınlar için ideal bir yöntemdir. Bu kişiler gün sonunda bile makyajı yeni tazelenmiş gibi görünürler.

 

Ağda (Depilasyon)

Sir ağda kullanımı epilasyondaki en etkili yöntemlerin başında geliyor. Sir ağda kıl köklerini zayıflatıyor ve düzenli kullanımla kıllardan kalıcı olarak kurtulmayı sağlıyor.

 

Diode Lazer Epilasyon

Diode ütüleme buz lazerler diğer lazer cihazlarının görmediği ince siyah, ince Bunlar daha çok yüz, sırt, kol, üst bacak bölgelerinde etkili lazerlerdir. Bu nedenle bir lazer polikliniğinde mutlaka bulunmalıdır.

 

Dermapen

Dermapen, kişinin vücudunun doğal süreçleri olan kolajen ve elastin sentezi mekanizmalarını tetikleyen ve bu sayede cildin genel olarak yeniden yapılandırılmasını sağlayan bir medikal estetik uygulamasıdır.

 

Cilt Gençleştirme (Anti Aging)

Antiaging kelime anlamı olarak yaşlanmaya karşı olmayı ifade eder.Antiaging uygulamalar ile sağlıklı yaşam, kronik hastalıkların oluşmasını önlemek veya geciktirmek hedeflenmektedir.

 

Leke Uygulamaları

Lazerle leke uygulanması esnasında lazer enerjisi, konsantre şekilde melanin içeren hücreler tarafından abzorbe edilirken, diğer normal cilt renginde olan hücreleri etkilemez veya bunlar üzerindeki etkisi çok azdır.

 

Kırışıklık Uygulamaları

Hücre yenileyici vitaminler, antioksidanlar ve cildin dolgunluk ve nemini dengeleyen bağ dokusu içerikleri sayesinde ciltte bir tonus artışı, sıkılaşma, gerginlik, krem kullanımını ortadan kaldıracak kadar nemlenme ve ince çizgilerde azalma meydana gelir.

 

Gözenek Sıkılaştırma Uygulamaları

Gözenek sıkılaştırma uygulaması: Gözenekler kıl folikülleri ve yağ bezi kanallarının cilde açılma noktalarıdır. Gözenekler cildi dış etkenlerden ve bakterilerden koruyan sebum adı verilen yağın, cilt yüzeyine taşınmasını sağlarlar.

 

Akne Bakımı

Gözeneklerin iltahabı ve enflamasyonu, genetik faktörler(anne ve babada olmuşsa), stres, ilaçlar ve yanlış kullanılan kozmetikler, ya da mesleğe bağlı olarak akneler oluşabilir veya zamanla artabilir.

 

Cilt Bakımı

Klasik cilt bakımı uygulaması; yüzün temizlenmesiyle başlanır. Cildin peelingler ile ölü tabakalarının soyulması, komedonların temizlenmesi, cildin ihtiyaç duyduğu besleyicilerin cilde kazandırılmasının ardından cilt bakımına hastanın ihtiyacına göre devam edilir.

 

İLETİŞİM & BİLGİ

0506 069 96 09

Selvi Hanım : 0543 805 92 99

 

Etiket : kütahya güzellik salonu, kütahya cilt bakımı, kütahya lazer epilasyon, kütahya ipek kirpik, kütahya kirpik bakımı, kütahya kirpik lifting, kütahya 3D Kıl tekniği kaş konturleri, kütahya kalıcı eyeliner, kütahya lazer evalife 8, kütahya ağda, kütahya leke ve akne bakımı, kütahya bölgesel incelme, kütahya kaş alımı, kütahya kaş dizaynı, kütahya 3D vizon kirpik, kütahya 5D vizon kirpik, kütahya laden güzellik salonu, kütahya epilasyon salonu, kütahya lazer salonu

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.