• info@kutahyakurumsal.com
  • 05454107865
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
872 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Serkan Bey,
  • ADRES: Fuatpaşa Mah. Sanayi sitesi a blok kütahya merkez
  • TELEFON: 0545 410 78 65
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 07:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ KÜTAHYA

FİRMA HAKKINDA

Kütahya Demir Doğrama

Çelik Kapı – Ferforje – Pvc Doğrama – Alüminyum Korkuluk


KÜTAHYA İLİ VE İLÇELERİNE HİZMET

 


BİZE UĞRAMADAN KARAR VERMEYİN!…

 


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

0545 410 78 65


Hizmetlerimiz


*Kapı-Çatı

*Ferforje

*Teras Çatısı

*Balkon Korkuluk

*Merdiven Korkulukları

*Pencere Korkulukları

*Sıhhi Tesisat

*Otomatik Kapı

Her Türlü Kaynak İşleri Yapılır


EN İYİSİNİ EN UYGUN FİYATA BİZ YAPARIZ


 

 

 Ferforje, demir doğrama ve Çelik Konstrüksiyon  sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Firmamız; Çelik Konstrüksiyon, Demir doğrama ve Ferforje uygulamalarında anahtar teslimi projeler üreterek sektörde  önemli bir yer edinmiştir. Kazanmış olduğu imalat tecrübesiyle pek çok konut, bahçe, iş yeri, Kapalı Pazar alanı, villa ve sitelere imalatını yaptığımız ürünler kullanılmış, müşterilerimize başarıyla hizmet verilmiş ve verilmeye de devam etmektedir.

İmalatını ve pazarlamasını yaptığımız  ürünlerimizi kısaya sayacak olursak; Pencere korkulukları, Bina, Villa, Garaj, Okul v.s. kapıları, ferforje merdiven korkulukları, balkon korkulukları, sıralı korkuluklar, bahçe, site, bina ve villa çevresine duvar tipi korkuluklar, demir doğrama ürünleri, kapalı pazar alanları çelik çatıları ve  Çelik konstrüksiyon  işlerinden oluşmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki imalatına devam eden firmamız, sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

0545 410 78 65


kütahya demir doğrama, kütahya alüminyum ferforje, kütahya ferforje, kütahya pvc doğramakütahya alüminyum korkulukkütahya  demir doğrama, kütahya teras çatı, kütahya balkon korkuluk, kütahya merdiven korkuluk, kütahya sıhhi tesisat, kütahya otomatik kapı, kütahya asıldan demir doğrama, kütahya da ferforje ustaları, kütahya demir doğrama firması, kütahya ferforje firmaları

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.