• info@kutahyakurumsal.com
  • 05454107865
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
689 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Kadir YAŞA
  • ADRES: Yeni Sanayi Sitesi 13.Sk. No:5 Kütahya Merkez
  • TELEFON: 0542 782 26 90
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 7/24 HİZMET
SERVİS YERLERİ KÜTAHYA

FİRMA HAKKINDA

Özen Oto Yağ Değişimi & Oto Servis

“Her türlü araç yağ ve filtre değişim merkezi. Madeni yağ bizim işimiz.”


Kütahya’nın en kaliteli ve uygun fiyatlarıyla sizlerleyiz..


İletişim

0542 782 26 90


Kaliteye önem veren tüketicilerin tercihi olan ÖZEN OTO YAĞ DEĞİŞİM; binek araç motor yağları, ticari araç motor yağları, motosiklet yağları, tarım yağları, deniz yağları, transmisyon ve dişli yağları, endüstriyel yağlar, antifreeze ve greslerden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.
Günümüzdeki arabaların bakım testi ve belirli zamanlardaki kontrollerinin yapıldığı servisler genellikle yağ değişimini kapsarlar ancak, sürekli olarak yapılmasa da bazı özel ya da sıra dışı durumlarda, arabanın yağını değiştirmek için bu 5 öneriyi bilmek büyük bir yarar sağlayabilir.
*Uyarı ışıklarını gözlemleyin, arabaların büyük bir çoğunluğunun panelinde yağ seviyesini gösteren bir sinyal olur ve bunların çoğu, durum kritik olduğunda özel bir işaret verirler.
*Seviye doğru olmadığında yağ ölçme çubuğu ile yağın gerçekten değiştirilmesi gerekip gerekmediğini teyit edin.
*Yenisini koymadan önce, arabanın modeline göre motor karteri veya vakum aracılığıyla kalan yağı boşaltın.
*Arabada hangi yağın kullanıldığını soruşturun ve bunu teyit edin. Hepsi aynı değildir ve bu konuda yapılan bir hata aracın motoruna ciddi hasarlar verebilir.
*Kullanılmış araba yağı, geri dönüşüm merkezi veya bir serviste özel bir dönüşümü gerektiren, çevre için yüksek oranda zehirli bir maddedir.

İletişim

0542 782 26 90


 

kütahya dizel motor tamiri, kütahya dizel tamiri, kütahya oto tamiri, kütahya oto servisi, kütahya tahir usta, kütahya motor tamircileri, kütahya profesyonel dizel, kütahya dizel araba, kütahya dizel oto tamiri lider, kütahya oto bakım, kütahya oto madeni yağ, kütahya kamyon tamiri, kütahya kamyon servisi

kütahya madeni yağlar, kütahya araç yağ bakımı, kütahya araç yağ değişimi, kütahya araç yağ filtresi, kütahya oto elektrik, kütahya oto ses sistemi, kütahya araç ses sistemi, kütahya dizel motor servis, kütahya dizel motor özel servisleri, kütahya oto tamir, kütahya filtre değişimi


						

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.