• info@kutahyakurumsal.com
  • 05454107865
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
768 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: tavşanlı merkez
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 19:00
SERVİS YERLERİ KÜTAHYA

FİRMA HAKKINDA

Asansör

Hakkımızda

Asansör olarak sektör içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

Asansör olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Misyonumuz;

Asansör olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz;

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Hizmetlerimiz

 

Kütahya asansör firması olarak Kütahya-Tavşanlı da asansör kurulumu, asansör bakımı, asansör montajı, asansör tadilatı vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.
Kütahya  Asansör firması olarak misyonumuz sürekli olarak müşterilerimize daha kaliteli hizmeti en uygun yollardan sunabilmektir. Sunmuş olduğumuz hizmetin ekonomiklik boyutuna oldukça büyük bir önem vermekteyiz. Bu durumun sebebi ise makine-asansör hizmetinden toplumun her kesiminden bireyin faydalanabilmesini sağlamaktır.
Ayrıca tüm teknolojik gelişimleri de yakinen takip etmemiz sayesinde müşterilerimize Kütahya-Tavşanlı makine-asansör alanında en kaliteli hizmeti sağlamayı hedeflemekteyiz ve bu hedefi başarı ile yerine getirebilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

İLETİŞİM

kütahya asansör, kütahya da asansör, kütahya asansör firmaları, kütahya asansör bakımı, kütahya da en güvenilir asansör firması, tavşanlı asansör, tavşanlı asansör firmaları, hisarcık asansör, emet asansör, domaniç asansör, kuruçay asansör, tavşanlı asansör bakımı, tavşanlı asansör tamiri, tavşanlı asansör arızası, kütahya asansör arızası, kütahya asansör servisi, tavşanlı asansör servisi, tavşanlı en kaliteli asansör firması

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.