Ak Yapı Nak. İnş. Taah. San ve Tic Ltd. Şti. çatısı altında ikincil bir hizmet olarak sunulan hazır beton üretimi ve satışı, sektördeki hızlı gelişme ve artan talep göz önüne alınarak organizasyonel verimliliği daha da artırmak amacıyla bir çatı altında toplanarak bu isimle 2017 yılında Ak Yapı Hazır Beton adıyla beton faaliyetlerine başlamıştır. Hazır Beton’u bir mal satışı olarak değil bir hizmet sunumu olarak görmektedir. Firmamız yapı sektöründe ve yapı malzemeleri üretiminde uzun yıllardan beri hizmet vermektedir.

Kalite Politikamız

● Ürettiğimiz ürünün standartlara uygun olarak üretilmesini sağlamak.
● Ürettiğimiz ürünün insanların can ve mal güvenliğine etkisini bilerek üretim yapmak.
● Sektörümüz ile ilgili her türlü teknolojik ve yenilikçi gelişmeleri yakından takip etmek ve bu gelişmelere en kısa zamanda uyum sağlamak.
● Çalışmalarımızın bilgi ve becerilerini artırıcı eğitimlere katılmasını sağlamak ve yaratıcılıklarını desteklemek.

● Sektörün güvenilir tedarikçileri arasında yer almak.

Vizyonumuz

En geniş hizmet ağı ve en ileri teknoloji kullanarak beton sektöründe akla gelen ilk isim olmak. ” Standartlara Uygun Hazır Beton” üretmek döküm yerine kadar taşımak ve müşterilerimizin hazırlamış olduğu kalıplara dökmek olup gerek sürekli iş yaptığımız gerekse yeni müşterilerimize bu şekilde iyi tanınmak. Profesyonellik ve ülke çapında hizmet verme amacı şirketimizin vizyonudur.

Misyonumuz

En iyi ürünü en ekonomik ve kısa vadede müşterilerine tedarik ederek, yenilikçi, güvenilir, müşteri odaklı ticaret anlayışımızı devam ettirmek.
İşimizi ahlaki değerlere uygun olarak yürüterek müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek.
Çalışma ortamımızın güvenli ve verimli olmasını sağlayarak adil tutum, ekip çalışması, açık iletişim, kişisel güvenilirlik ve gelişme olanakları tanımak.
Kalite ve hizmet anlayışımızla öne çıkardığımız firma adımız ve “Ak Yapı Beton” Markasını müşteriler ile bütünleşerek tam ve sürekli müşteri memnuniyetine dönüşmesini sağlamaktır.

Değerlerimiz

► Müşteri Odaklılık
► Gelişimci ve Yenilikçilik / Yaratıcılık
► Dürüstlük ve Şeffaflık
► Sorumluluk ve Hesap Verebilirlik
► Rekabet ve Adalet
► İş Sağlığı ve Güvenliği / İnsana ve Çevreye Saygı
► Şirketini Sahiplenmek ve Özverili Olmak
► Müşteri ve Çalışanların Mutluluğu